Про нас
У сучасному світі операції з нерухомістю вважаються найбільш вигідним способом вкладення фінансових коштів. Попит на житло продовжує зростати, кількість пропозицій збільшується. При цьому постійно мінливі умови ринку і вимоги законодавства висувають на перший план питання юридичної чистоти і грамотного оформлення угод. Тому тисячі клієнтів довіряють вирішення своїх житлових проблем спеціалізованим ріелторським компаніям.

Команда агентства нерухомості «Чемпіон» готова стати вашим надійним партнером у проведенні широкого спектра операцій на ринку житла: купівлі, продажу, обміну, оренди нерухомості в м. Черкаси та найближчих населених пунктах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:
Знання і досвід. За час свого існування наше агентство нерухомості накопичило великий багаж професійних знань і навичок з урахуванням особливостей місцевого ринку нерухомості. Ми знаємо, як убезпечити наших клієнтів від різних ризиків і помилок і провести операцію успішно.
Інтереси клієнта – на перше місце. Ми враховуємо потреби та переваги наших клієнтів при вирішенні різних завдань і знаходимо оптимальні пропозиції під різні бюджети.
Економія часу. Нашим фахівцям відомі способи мінімізації термінів при різних операціях з нерухомістю. Велика база нерухомості і сучасні готові ІT рішення, дозволяють підібрати актуальні прозиції по вашому запиту.
Комплексний супровід.Співпрацюючи з нами, ви отримуєте підтримку цілої команди фахівців – менеджерів з продажу, ріелторів, юристів, оцінювачів. В процесі роботи ви можете розраховувати на професійні консультації, а також вирішення будь-яких проблем під час угод і після їх завершення.

Ріелтори

Олексій Гріненко
Олексій Гріненко
Юлія Гріненко
Юлія Гріненко
Taня Назарова
Taня Назарова

Наші двері відкриті для всіх, кому потрібна оперативна і кваліфікована допомога.