У нас з’явилась нова послуга, яка допоможе зекономити ваш час, нерви і кошти.

Замість традиційних 50% комісії агентству ви заплатите 40%.

Кожного дня дня ми займаємось пошуком і підбором варіантів квартир, будинків чи кімнат для наших Клієнтів які орендують житло.

Бувають випадки коли клієнти знаходять свій варіант самостійно. Начебто хороша ціна, гарний район і чудові умови. Але є побоювання у правильності вибору, чистоті документів, порядності власника чи ріелтора, який здає житло. Це нормально, тому що люди орендують житло не часто і оцінити всі ризики самому стає дуже складно.

Ми пропонуємо вирішення – “Перевірка оренди житла”.

Це послуга, яка педбачає повну перевірку пропозиції оренди нерухомості спеціалістом і отримання звіту по наступним параметрам:
1. Перевірка оголошення (на листівках, сайтах, соц. мережах).
2. Перевірка автора оголошення.
3. Перевірка тексту і характеристик пропозиції на наявність, справжність і достовірність інформації.
4. Перевірка фотографій об’єкту нерухомості на справжність і відсутність копій в мережі Інтернет.
5. Перевірка Власника житла на достовірність особи.
6. Перевірка документів права власності на достовірність, на наявність боргів, заборон, обтяжень, штрафів чи судових рішень.
7. Перевірка самого житла на наявність дефектів та недоліків, справність і несправність комунікацій, меблів та техніки.
8. Разом з Клієнтом укладаємо договір оренди, що враховує всі його права, інтереси і побажання.

Переваги послуги.

Безпека.
Сумніви, страхи і ризики, ви перекладаєте на досвідченного спеціаліста в сфері оренди житла. Питання безпеки завжди буде на першому місці під час роботи з Клієнтом.

Економія часу.
Кожний об’єкт проходить вісім етапів перевірки описаних вижче. Їх навіть запамятати важко. Це довга і монотонна робота, яку ми щодня оптимізуємо і робимо максимально зручною для Клієнта. Тільки так можна досягти бажаного результату.

Збереження коштів.
Під час перевірки в будь-якому випадку ви зекономите свої кошти. Будь-то успішна перевірка і укладання договору оренди де ви платите всього лише 40%, а не звичні для вас 50% агентству, або навпаки перевірка покаже майбутні ризики і застереже від майбутніх грошових витрат.

Спокій і здоров’я.
Коли ми щось робимо вперше нам не дуже комфортно. Наслідком такого стану напруги є страх і стрес людини. А стрес є причиною багатьох хвороб і проблем котрі шкодять здоров’ю. Ми намагаємось мінімізувати цей дискомфорт і стрес, щоб наш Клієнт був щасливим.

Яка вартість послуги?

Ціна послуги вас приємно здивує.

Якщо перевірка пройдена і укладається договір оренди нерухомості Клієнт одноразово сплачує 40% від вартості оренди житла. Навіть при співпраці двох агентств нерухомості.


Приклад: Клієнт надсилає нам пропозицію оренди квартири вартістю 10 000 грн. від іншого агентства. Наш спеціаліст робить первинну перевірку і домовляється про зустріч на квартирі. Якщо фінальна перевірка пройдена, то після підписання Договору оренди Клієнт платить 40% тобто 4000 грн. комісії агентства, а не 5000 грн. Економія 1000 грн. Як і говорили – це безпечніше, швидше і економніше.

Як скористатись послугою?

  1. Шукаєте об’єкт нерухомості який вам сподобався на відкритих майданчиках чи соц. мережах, але не телефонуєте.
  2. Телефонуєте на номер +380980290343 або надсилаєте повідомлення у Viber, Telegram чи Whatsapp.

    Приклад: “Сподобалась квартира в оренду, хочемо її перевірити. Ось посилання www…….”
  3. Наш спеціаліст робить первинну перевірку. Якщо все добре, домовляється про зустріч на квартирі й робимо перевірку інших параметрів, що описані вище.
  4. На квартирі даємо фінальний висновок з оцінкою ризиків. Якщо перевірка пройдена то укладаємо договір оренди.

.

Статті по темі

Залишити коментар

Ваш Email не зареєстрований.